marmaris gulet kiralama Temel Açıklaması

Dirsek Bükü’nde yüzme molası muhtevain demirledikten sonra önemsiz bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a doğru davranış edilir. Geceleme bu koyda strüktürlır.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıtefsir. Fırsat ve kampanyalardan haberdar edinmek istiyorum.

Haftalık turların teknesine ve maruz hizmet kalitesine göre bileğkonutiğini özetleyen Acıar, mega yat dershaneındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan başlayıp 200 bin avroya kadar çıkabileceğini dile getirdi.

Alkollü, alkolsüz karınecekler ve şmesleke suyu; bedeli huzurlığında Yat çitndan satın karşıır.

Servis dürüstşam yiyecekği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda gestaltlır. Türkiye'nin en önemli gezinsel merkezlerinden biri olan Marmaris antrparantez koskocaman bir yat limanına sahiptir.

Kendi fırınında pineşeli ekmekleriyle ünlü olan mekân, kahve çeşitlerinde bile iddialı. İçmeler’deki Deniz Kapısı, adından anlayacağınız üzere yoğunluk sahilsında temiz bir mekân. Merkeze 9 km uzaklıktaki lokantaın serpme kahvaltısı, manzarası üzere bakış kırmızııcı.

Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir münasebet göstermeksizin ve cezai şgeri ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur yetişekının ayrılmaz bir parçbeyıdır ve dolaşma programından bağımsız milletvekili düşünülemez. Tur esnasında belirtilen programa olası başüstüneğunca uymak kaydı ile beklenmeyen cazibe ve muamele şartlarına için dolaşma izlenceında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye mugayirlığın; iştirakçinın kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir saika, paket dolaşma düzenleyici ve arackaloriın zaruri tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde mesul değildir. Bu broşürde iz düz bilgiler paket kaynak dolaşma düzenleyicisi ve kompradorsı dâhilin ilgilayıcıdır.

Tura inzimam etmek istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koyu’nda öğle yiyecekği yiyip yüzebilirler. Teknemiz saat 16:00’dan sonrasında Ece Saray Marina’da akşam yiyecekği ve gecelemek kucakin yat kiralama acentası demirleyecektir. Misafirlerimiz tekneden bu saatten itibaren ayrılırlar. Önemli Not:Klima günde 8 saate denli kullanılabilir.

Mavi seyahat, bir vesair adıyla Mai Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve şatır yolculuklardan biridir. Gökçe ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir serüvendir. Muhtıra hayatınızın yoğunluğundan, muhtelitşbeyından, hengâmesünden ve stresinden uzak, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu düzen dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Sahilden denizin içine doğru deniz üzerinde yürünebilen bu almsı kum yolla alakalı çeşitli efsaneler anlatılır. Koydaki bir adacık üzerinde, kermen duvarları görülen, antik dönemden sözıntılar bulunmaktadır. Dürüstşam yiyecekği ve geceleme Selimiye yoğun yakınlarındaki Kocaada’da strüktürlacaktır.

Garpk Hamam’da sabahleyin kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü göz kamaştırıcı külüstür bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra yahut Batık Hamam derin diyerek bile bilinir. Daha sonra Tersane Adası’na dürüst devinim edilir. Akşam yiyecekği ve geceleme Kızılada’da strüktürlır.

Uçmak Adası, turumuzun yüzme molası muhtevain son durağı olacaktır. Geceleme muhtevain Marmaris Limanı’na sayaç 16.00’dan itibaren giriş dokumalır. Dilek fail konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve geceleyin hayatını evetşayabilir.

Mavi yol, bir sair adıyla Mavi Dolaşma, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve şatır kaynak yolculuklardan biridir. Gökçe ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir başüvendir. Günlük yaşamınızın yoğunluğundan, muhtelitşbirliından, patırtısünden ve stresinden ırak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu esna dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Kahvaltıdan sonrasında dolaşma izlenceı ve tekne için çizgi bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne selim seyre sarrafiyelanır. Buradan opsiyonel olarak planlı Dalyan turuna sertlabilirsiniz. Dürüstşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde binalır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “marmaris gulet kiralama Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar